Zioła na problemy z potencją

Problemy z potencją dotykają coraz to większą liczbę mężczyzn. Warto tutaj podkreślić, iż zaburzenia erekcji wcale nie występują jedynie u panów w średnim wieku – wręcz przeciwnie! Coraz częściej takie problemy są zauważalne u młodych mężczyzn, co wynika z przemęczenia, ciągłego życia w stresie, nadużywania alkoholu i palenia papierosów, czy nawet nieodpowiedniej diety.

Oczywiście często „duma męska” nie pozwala na udanie się do lekarza w celu zdiagnozowania przyczyny problemu i przepisania odpowiednich leków na potencję. Mężczyźni zostają więc z tym intymnym problemem sami, co niestety znacznie wpływa na ich samoocenę oraz kontakty z płcią przeciwną. Niejednokrotnie dochodzi nawet do rozpadu związku w wyniku ukrywanego problemu z potencją! Jak więc sobie z tym radzić na własną rękę?

Jeśli jesteś jednym z tych mężczyzn, którzy kategorycznie nie chcą pójść do lekarza, to możesz zastosować różnego rodzaju preparaty, które mają na celu wzmocnić i przedłużyć erekcję oraz znów przywrócić sprawność seksualną. Warto tutaj skupić się na bezpiecznych dla naszego organizmu preparatach, których skład zawiera tylko i wyłącznie naturalne substancje.

Jakie zioła wpływają pozytywnie na sprawność seksualną mężczyzn?

Kozieradka pospolita – jak wynika z przeprowadzonych badań, kozieradka wpływa bardzo pozytywnie na męskie libido i pomaga w utrzymaniu i wydłużeniu erekcji podczas stosunku. Jest polecana w szczególności w przypadku problemów z potencją natury psychogennej (m.in. stres, przemęczenie, problemy życiowe).

Żeń-szeń koreański – podnosi libido u mężczyzn. Dzięki zawartości ginsenozyd, zioło wpływa na zwiększenie uwalniania w organizmie tlenku azotu, który z kolei wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych i powoduje zwiększony napływ krwi do penisa. Jak wynika z przeprowadzonych badań – u 60 % mężczyzn stosujących zioło, poprawiła się sprawność seksualna (wyeliminowany został problem z osiągnięciem erekcji).

Buzdyganek ziemny – zawiera tzw. saponozydy steroidowe (protodioscynę i protogracillinę), które podczas metabolizmu ulegają przemianie do DHEA wpływając na zwiększenie poziomu testosteronu. Zioło działa również pozytywnie na produkcję plemników i poprawę erekcji – wpływa na zwiększenie uwalniania tlenku azotu, co w konsekwencji prowadzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych penisa.

Korzeń Maca – skutecznie zwiększa popęd płciowy u mężczyzn oraz ułatwia erekcję, a także poprawia produkcję spermy i ruchliwość plemników. Zioło ma tak skuteczny wpływ na sprawność seksualną głównie ze względu na wysoką zawartość białka, które dostarcza organizmowi niezbędne aminokwasy, w tym argininę.

Tak więc szukając skutecznego i bezpiecznego leku na potencję, powinniśmy dokładnie zapoznać się z jego składem. Jeśli zawiera chociaż część powyższych ziół to mamy gwarancję skuteczności i wysokiej jakości. Przykładowym produktem może być zestaw Eron Plus (tabletki do codziennego stosowania oraz tabletki do połykania przed współżyciem), który właśnie zawiera w swoim składzie takie zioła jak m.in. korzeń maca, żeń-szeń koreański oraz kozieradka pospolita.